ТМ "Альта Віста"

Наша компанія ТМ Альта-Віста займається оптовою торгівлею високоякісними продуктами харчування – різними крупами, цукром, сіллю, борошном та сухофруктами. З кожним днем ми намагаємось розширювати наш асортимент, щоб ваш харчовий раціон був якомога різноманітніший. Ми впевненні, що наші продукти обов’язково присутні в щоденному меню кожного українця. Кожна група товарів проходить ретельну перевірку, щоб до вашого столу потрапляли тільки високоякісні і натуральні продукти.

Наша організація реалізує борошно Альта-Віста власного виробництва, різної розфасовки. Наше борошно – це екологічно чистий продукт, повністю натуральний, без різних домішок і консервантів. Кожна партія яка відповідає всім стандартам ДСТУ, немає сторонніх запахів і має відповідну клейковину і вологість. Ми реалізуємо всі сорти борошна із зерен різних сільськогосподарських культур, різного ґатунку і помелу. Постійний контроль здійснюється за борошном, що зберігається. Додержання необхідної температури і вологості контролюється за допомогою сучасного обладнання. А це надто важливо для зберігання - борошно і сіль Альта-Віста зберігаються з дотримання всіх стандартів.

Нашим пріоритетним напрямком - є переробка зернових культур, виробництво різноманітних круп і реалізація під торговою маркою крупа Альта-Віста. Так уже склалося історично, що в кожній оселі українця щоденне меню не обходиться без традиційної каші, будь то гречана чи перлова, кукурудзяна чи вівсяна. Тому ми пропонуємо натуральну, чисту, без лушпиння і пилу різноманітну крупу, яка пройшла високотехнічний режим переробки і зберегла всі корисні властивості. Надзвичайно м’який спосіб шліфовки дозволяє зберігати необхідну кількість поживних речовин і мікроелементів. Така делікатна очистка не руйнує ядрицю крупи і вона не втрачає здатності проростати.

До вашої уваги ми пропонуємо рис Альта-Віста від різних виробників, який розфасований і перевірений на нашому підприємстві. Цей злак вважають одним з найдавніших і найважливіших на нашій планеті, його користь важко переоцінити. Вирощують його на всіх континентах і також в Україні. У нас ви зможете придбати рис оптом різноманітних сортів, ціна буде залежати від об’єму розфасовки і сорту рису.

Ми гарантуємо прозорі і вигідні умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного споживача і партнера. Кожна партія товару має відповідні сертифікати якості. Порядність і своєчасне виконання замовлення, висока якість продуктів – характеристики, з якими асоціюється діяльність нашої компанії.

З нашим повним асортиментом можна ознайомитися в Новусі, Мегамаркеті, Ашані Також ми присутні в магазинах: Сільпо, Fozzy, Еко Маркет, Велика Кишеня, Фора, Білла, Там-Там, Край, Абсолют, а також у різних регіональних мережах.

 

№ п/п

Крупи на вагу

1

Борошно Гречане 1кг АльтаВіста,  фасовка по 10 шт

2

Борошно Вівсяне 1кг АльтаВіста, фасовка по 10 шт

3

Борошно Кукурудзяне Обойне 1кг АльтаВіста, фасовка по 10 шт

4

Борошно Житне Обдирне 1кг АльтаВіста,  фасовка по 10 шт

5

Борошно Жорнове Цілозерне 1кг АльтаВіста, фасовка по 10 шт

6

Борошно Пшеничне в\г 1кг АльтаВіста, фасовка по 10 шт

7

Борошно Пшеничне в\г 2кг АльтаВіста, фасовка по 6 шт

8

Вівсяні пластівці 500г АльтаВіста, фасовка по 20 шт

9

Оцет 9% 1л, АльтаВіста,  фасовка по 8 шт